wz
Design by David Špička -  All rights reserved -  E-mail: david.spicka@centrum.cz
« Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu Sokol Prosečné »
Sokol Prosečné
Jaro 2013
   Jaro je sice ještě daleko, ale OFS Trutnov nelenil a už jsou známy termínové listiny utkání. Jak už jste se informovali, víme kde se Sokol představí v prvním utkání. Bude to se soupeřem se kterým Sokol zakončil sezónu, Borovnice. Utkání se uskuteční 07.04.2013 od 16:30 a bude se hrát v Borovnici. Poslední střetnutí těchto týmů skončilo debaklem Borovnice 7:2.
Ale a to velké ALE. Sokol od r. 2008 nedokázal na hřišti v Borovnici nikdy brát všechny 3 body! Jednou pouze remizoval a penalty vyhrál, ale zbytek zápasů skončil prohrou Sokola. Jak si všichni určitě moc dobře pamatují, i poslední zápas v Borovnici Sokolu vůbec nevyšel! I přesto že se Sokol pohyboval v popředí tabulky a Borovnice spíše v druhé polovině. Sestava byla možná poslepovaná, ale s hrdostí a jistotou, kterou by hráči mohli rozdávat, nastoupili do utkání na velmi špatném terénu. A to i přes nabídky ze kterých by vyšel Sokol lépe, dále nebudeme rozebírat, všichni dobře ví:-) No a jak už to tak bývá zvykem, zákon schválnosti zaúřadoval a Sokol si odvážel další prohru z Borovnice 3:1. Borovnice sice letos na podzim neměla doma nijak zvláštní formu, z 5ti zápasu vyhráli 3. To Sokol venku ani jednou neprohrál. Podzimní forma Sokola tudíž napovídá, že by se mohlo prokletí prolomit. Ale je tu právě probíhající zimní příprava, na které záleží jak se k ní týmy postaví a ta bude mít nepochybně největší vliv na výsledek utkání, než podzimní forma obou týmu. Proto doufejme, že hráči Sokola neusnou na vavřínech a naváží na formu z podzimu!
Ilustrační foto
Miniaplikace