wz
Design by David Špička -  All rights reserved -  E-mail: david.spicka@centrum.cz
« Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu Sokol Prosečné »
Sokol Prosečné
Zápasy
Miniaplikace
Sport expres
Znak klubu
 Prosečné        Podhůří "B"
Reportáž
Přátelské utkání mezi tradičními rivali prověří připravenost obou týmu na nadcházející druhou polovinu sezóny 2012/2013. Poslední vzájemné střetnutí skončilo výhrou Sokola Prosečné 2:1 na hřišti FC Harty. Za domácí se trefil Hospodka a za Sokol skórovalo naše obávané útočné duo, L.Špička - Prokeš. Jelikož se jedná o přátelské utkání a zatím pravděpodobně první utkání po zimní přestávce je těžké tipnout vítěze. I z hlediska toho, že Harta bude jistě kompletní i s hráči "A" týmu. Možná nám ale napoví fakt, že si Harta a to jak rezerva tak i "A" tým nevedou ve svým soutěžích příliš dobře. Rezerva FC Harty, která hraje okresní soutěž IV.třídy stejně jako Sokol, se nachází na poslední příčce s pouhými 5ti body. "A" tým, který hraje KERAMTECH Okresní přebor, se nachází na předposledním místě pouze s 6ti body. Za to Sokol vede okresní soutěž IV.třídy s jednou jedinou porážkou. I když by se mohlo zdát, že by měl být Sokol favoritem, musíme vzít v potaz že hráči "A" týmu FC Harty hrají o dvě třídy vyšší soutěž. Toho se jistě naši hráči nezaleknou a budou se snažit hrát svůj fotbal, který předváděli na podzim. Tak se těšme na pěkný zápas a určitě budeme rádi za případnou diváckou podporu. Zkuste schválně napsat do diskuze své tipy na výsledek a uvidíme jak se kdo vyzná:-)
Prosečné
Podhůří