wz
Design by David Špička -  All rights reserved -  E-mail: david.spicka@centrum.cz
« Vítejte na oficiálních stránkách fotbalového klubu Sokol Prosečné »
Sokol Prosečné
Gólové statistiky
   Po uplynulé podzimní části sezóny Vám přináším podrobnější gólové statistiky Sokola Prosečné. Jak můžete vidět o celkově 57 gólů za polovinu sezóny se postaralo hned 11 hráčů. Tímto počtem Sokol obsadil krásné druhé místo společně s Hajnicí, když na prvním místě je klub Bernartice/Žacléř "B" ve kterém se gólově prosadilo 14 hráčů. Když ale vezmeme v potaz, že Bernartice mají k dispozici hráče z Žacléře "B", tudíž se zde točí více hráčů, nemáme se společně s Hajnicí za co stydět.
Teď ale zpět ke střelcům sokola. Na bedně jsou hned dva naši útočníci L.Špička a Prokeš, což je pěkné a je vidět, že náš útok je smrtící a může nahánět strach ostatním obráncům. Bednu doplňuje Knapik, který z pozice středního záložníka má úcty hodných 10 branek. Na první místě je L.Špička s počtem 13 branek, který v závěru sezóny předstihl Prokeše, který jich nastřílel 12. Vlastní hloupostí a výbušnou povahou má Prokeš distanc od 8.kola a nemůže tak dál rozšiřovat své střelecké statistiky. I když všichni víme, že hlavní je kolektivní úspěch a pak až individuální:-) Když rozepíši celkovou statistiku gólu IV.třídy, tak na prvním místě je Přívratský hájící barvy Chvalče, který nasázel 15 branek. Za ním jsou už ale oba naši útočníci, kteří mu šlapou na paty, počet branek viz. výše, kteří mají ještě jarní část na jeho překonání. Tak jim držme palce ať se jim na jaře daří, ať mají na kopačkách stále střelecký prach a na konci sezóny se popasují o krále střelců. Hlavně ale aby Sokol rozšířil jména střelců, přidával více branek a ukázal že kolektivně se nejlehčeji dokráčí k vítězství.
Ilustrační foto
Průběžné pořadí střelců Sokola Prosečné